KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8893235

nr 889 3235

Etsningar

4 st, Raoul Dal Molin Ferenzona, lösa blad, signerad, motivet: 13x9 - 18x13

Kondition: missfärgningar

måndag 21 april 2014
kl 19:41:38